fbpx

Basha i bashkohet protestës tek Parlamenti (VIDEO)

Kreu i PD-së Lulzim Basha, dhe drejtuesit e tjerë të PD-së i janë bashkuar protestës së shqiptarëve para parlamentit në Tiranë.

Salla e seancave është e rrethuar nga mijëra shqiptarë, ndërsa Rama ka vendosur shtetrrethim me mijëra policë.

https://www.facebook.com/portali.syri.net/videos/2319049461709399/