fbpx

Kampionët e Botës prezantojnë listën për kualifikueset e Euro 2020

Kampionët e Botës në futboll, Franca ka prezantuar listën e të ftuarve për dy ndeshjet e marsit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.

Traineri Didier Deschamps kryesisht i ka ftuar futbollistët e njëjtë me disa ndryshime të vogla.

Franca do të luaj si mysafir i Moldavisë më 22 mars dhe e pret Islandën tri ditë më vonë.