fbpx

Kapen me drogë dy të rinj në Pallçishtë të Tetovës

Më datë 05.05.2019 rreth orës 19.45 në fshatin Pallçishtë e poshtme të Tetovës, autoritetet policore nga SPB – Tetovë kanë privuar nga liria G.K (37) nga Zdunja e Gostivarit dhe E.A (18) poashtu nga Gostivari, të cilët ishin parkuar me makinë të tipit Reno Megane me targa të Gostivarit. Gjatë kontrollit është gjetur marihuanë. Pas zbardhjes së rasit, do të lëshohen urdhëresa njoftuan nga policia.