fbpx

Turpërimi i Realit vjen edhe nga tribunat (video)

Real Madridi përjetoi një turp të madh në “Santiago Bernabeu”, pasi u eliminua nga Ajaksi me disfatë 4-1, edhe pse shënoi fitore në sfidën e parë me 2-1. Mirëpo jashtë terrenit të gjelbër, madrilenët morrën edhe një shuplakë nga tribunat. Në fund të takimit në “Bernabeu”, tifozët e skuadrës nga Amsterdami kthyen shpinën dhe kërcenin, duke turpëruar në maksimum skuadrën madrilene dhe tifozët e saj….

https://www.facebook.com/ultrastifo/videos/405780276636279/