fbpx

Rrah gruan, arrestohet i dyshuari

Policia në Istog ka arrestuar një të dyshuar pas që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, shtetase e huaj.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje ndërsa viktima dhe fëmijët e saj dërgohen në shtëpi të sigurt.