fbpx

Shkup, dy persona sulmojnë dhe grabisin 49-vjeçarin nga Tetova

Më 1 maj 2019, rreth orës 23:00 në SBP-Shkup është raportuar se dy persona të panjohur në rrugën “Brsjaçka Buna”, duke përdorur forcë, kanë grabitur personin N.B. (49) nga Tetova. Grabitësit kanë marrë paratë dhe celularin e tetovarit. 49 vjeçari është dërguar në Qendrën Klinike për trajtim mjekësor. Policia po punon për zbardhjen e rastit.