fbpx

Vajza e Presidentit të SHBA-ve Trump, shijon jetën e natës në Beograd

Vajza e vogël e presidentit amerikan, Donald Trump, Tiffany është duke qëndruar në Beograd me të dashurin e saj.

Sipas mediave serbe ajo do të qëndrojë në kryeqytetin serb për 11 ditë.

Tiffany në shoqërinë e të dashurit Michael Bulos, i cili ka kryer shkollimin në Nigeri dhe jeton në Britani të Madhe.

Sipas saj, Tiffany është duke shpenzuar mirë në kryeqytetin serb.

Gazeta Blic në Serbi ka publikuar një videonga ndejat e saj që mund ta shihni në linkun e mëposhtëm:

 

 

View this post on Instagram

 

Happy Presidents’ Day, Dad! I love you so much and we are so proud of you! @realdonaldtrump ❤️🇺🇸💙#PresidentsDay

A post shared by Tiffany Ariana Trump (@tiffanytrump) on

“BURIMI I LAJMIT ORGJINAL”