fbpx

Vdes aktori i famshëm Jed Allan

Jed Allan, një anëtar tjetër i ekipit të serialit “Beverly Hills, 90210” dhe një legjendë e ‘soap operas’, ka ndërruar jetë.

I biri i tij, Rick Brown, publikoi lajmin e trishtë në faqen zyrtare të Facebook të Jed Allan, duke thënë se Jed vdiq në mënyrë paqësore, ndërsa ishte e rrethuar nga familjarët.

Ai falënderoi të gjithë ata që i qëndruan pranë she shprehën ngushllime.

Jed luajti rolin e Rush Sanders në “Beverly Hills, 90210”, babai i Steve Sanders dhe Ian Ziering.